144 hz monitör 60 hz vermesi

demirf90 (1) 10 ay önce sordu

144 hz monitör aldım.60 hz veriyodu, bilgisayar kasamda display port girişi olmadığı için 2 gün vga ile kullandım(60 hz). Sonra displayport vga dönüştürü aldım sorunsuz bir şekilde taktım ama bilgisayarı açınca ekran gelmiyor. Nedenini bilen varmı? Şimdi tekrar vga kullanıyorum

Toplam 2 cevap

hydra (3812) 10 ay önce cevapladı

Farklı kablolar ile tekrar dene. Doğrudan takınca sıkıntı yok, dönüştürücüyle takınca sıkıntı var.

uzmaniiiiiiiiiim (1) 10 ay önce cevapladı

görüntü ayarlırına gir > en aşşağıda gelişmiş görüntü ayarlına gir > en altta yenileme hızını 144 yap