1600-2000 TL arası laptop önerileri

rzgr (17) 6 yıl önce sordu

Merhaba, 1600-2000 tl civarı sağlam hızlı bir laptop (diz üstü) önerisi yapabilir misiniz? Tesekkurler simdiden

Toplam 2 cevap

muvel (332) 6 yıl önce cevapladı

2500 TL civarında olan Acer a515  serisinin GeForce MX150 ekran kartlı olanını  öneriririm ben kullanıyorum memnunum.

rzgr 6 yıl önce

Hocam bütçeyi alıyor ya:)

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Selam:
1600 - 2000 TL araları çok düşük bir bütçe, bu bütçeye uygun hızlı bir laptop bulmak neredeyse imkansız, zaten dolar uçtu gidiyor, Hızlı bir laptop bu fiyata bulamazsınız eğer imkanınız varsa 300, 400 TL arttırıp alın derim.

internette bir tane senin için buldum ve yorumları dikkate alarak buraya yazıyorum.

HP 15-BW020NT
Yorumlara baktım GTA V, Crysis 3 gibi oyunları kaldırırmı cevabına orta seviyede performans gösterir demişler. fakat adam CSGO için almayın demiş, 25 FPS Zor alıyor diyor. ama VATAN Bilgisayar GTA V, Crysis 3 Gibi oyunları kaldırır demiş diyor ? Ama günlük kullanım için uygundur demiş. Bunları dikkate Alarak Bakın derim.

10 olumsuz yorum var

rzgr 6 yıl önce

Hocam doların düşmesini beklersem sizce istediğimi alabilir mşyim

nvidiagtx 6 yıl önce

Malesef dolar yine yükselecek bundan eminim, 3 gün önce 3,91 di şimdi 3.98 olmuş

nvidiagtx 6 yıl önce

istediğiniz tam olarak nedir

nvidiagtx 6 yıl önce

siz yine bütçe birazdaha arttırın daha iyisini alın derim

nvidiagtx 6 yıl önce

Hem hızlı bir laptop için fazla bütçe ödemeniz gerekir buda birşeydir, yani düşük bütçeli laptop alırsanız hızı, sağlamlığı az olur, ama yüksek bütçelilerde bu tam tersidir hızı yüksek sağlamlığı fazla olur. ama önemli olan bütçe değil içindeki sistemler

nvidiagtx 6 yıl önce

yani donanımlar, parçalardır

nvidiagtx 6 yıl önce

@rzgr