18 yaş üstü olduğunuzu doğrulayana kadar tüm sitelere girişiniz engellenmiştir uyarısı

plebistan (1) 7 yıl önce sordu

Telefonumun tarayıcısını açtığımda hep aynı ekran çıkıyor.18 yaş üstü olduğunuzu doğrulayana kadar tüm sitelere girişiniz engellenmiştir diye bir yazı ve Bir pop upta bir numara çıkıyor. Pop up ı kapatamıyorum ve sayfayı değiştiremiyorum ne yapmalıyım?

hakan 7 yıl önce

Ekran görüntüsü yollar mısınız? Telefonun marka ve modelini de yazarsanız iyi olur

Toplam 1 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Telefonunuza büyük ihtimalle virüs bulaşmış.

Google Play veya App Store üzerinde Dr.Web Mobile yazılımını indirin ve telefonunuzu taratın. Bu yazılım telefona bulaşmış zararlıları temizleyecektir.

Bir de bu sadece Wi-Fi yani kablosuz ağda mı oluyor, yoksa 3g / 4.5G 'de de oluyor mu bu önemli bir nokta.