2. Ekran kararma sorunu

mfkaslan66 (3) 3 yıl önce sordu

2. ekranım bilgisayar kullanımı sırasında sürekli kararıp açılıyor her zaman olmuyor ama olduğu zamanda çok sık oluyor neden oluyor çözemedim 1.ekranda sıkıntı yok 0 kararma ama 2.ekran gidip geliyor başta böyle değildi sonradan oldu ve artık daha çok olmaya başladı bu sorunu nasıl çözerim artık düzgün kullanamıyorum. Ekran kararıyor 1 saniye sonra tekrar geliyor bir garip

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Kablolarda sorun olduğunu düşünüyorum başka bir kablo ile denemende fayda var.

mfkaslan66 3 yıl önce

kabloyu yeni aldım ondan olduğunu düşünmüyorum çünkü 2. ekranda işlem yapmaya başladığım zaman kararma sorunu hızlanıyor

darkcrak 3 yıl önce

:/ @mfkaslan66 aygıt yöneticisinde ünlem işareti var mı herhangi bir programda

darkcrak 3 yıl önce

BIOS'u güncellemeyi dener misin @mfkaslan66

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Hangi porta takılı? Port değiştirerek dene.

mfkaslan66 3 yıl önce

monitör vga bende dönüştürücü ile displayport yaptım ekran kartında 3 tane display portu var hepsine taktım aynı sorun oluyor