2 farklı kişinin Google hesapları birbirine eklenmesi

tutor (17) 2 yıl önce sordu

Arkadaşın Youtube Music hesabı vardı, uygulamayı indirdim.  Benim de kullanabilmem için oturumunu açtık yada hesabını ekledik emin değilim de şuan 2 google hesabı görünüyor, sanki iki hesap da tek kişiye ait gibi örnein hesabı diğer hesaplar adı altında görünüyor vs. nasıl düzelir

Toplam 1 cevap

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Muhtemelen telefona arkadaşının Gmail hesabını ekledin.

Android telefonda Ayarlar > Hesaplar & Senktronizasyon bölümüne git. Daha sonra Google seçeneğine dokun. Tüm google hesapları karşına gelecek. Arkadaşının hesabına dokun.

Alt bölümdeki daha fazla kısmından Hesabı kaldır seçeneğini seç. İşlem sırasını Android 11'e göre anlattım. Sende biraz daha farklı olabilir.

murat 2 yıl önce

@tutor bildiğim kadarı ile Aile aboneliği yaparsan 5 kişiye kadar hesabı kullanabiliyorsun. Onun dışında standart pakette hesap paylaşımı yok

tutor 2 yıl önce

Teşekkür ediyorum 👍🏻

murat 2 yıl önce

rica ederim @tutor 😊