2. Klavye ile oyun

rzgr (17) 5 yıl önce sordu

Merhaba, laptop klavyesinden ve omun dışında harici klavyeyle naaıl 2 kişilik pes oynayabilitiz?

Araştırınca ppjoy felan deniyor da tam sürümü yok yapamadım malesef. Yardımcı olyr musunuz

Toplam 1 cevap

infinity (402) 5 yıl önce cevapladı

Malesef öyle birşey yok, 2 klavyeyi taktığınız zaman birinede W, diğerinede W yaparsanız 2 si birleşir diğer oyuncunun karakterini oynatabilir.

rzgr 5 yıl önce

2. Klabyeyi bilgidayara konsol olarak tanıtıp klavye gçrmesse olmaz mı hovam

infinity 5 yıl önce

Hayır öyle şey imkansız @rzgr