2 monitör alıcağım bilgi verebilirmisiniz

seymenbaran (1) 3 yıl önce sordu

Selamün aleyküm öncelikle ben 2 tane monitör almayı düşünüyorum canlı yayın yapıcam bi tarafdan yayını kontrol edip bi tarafdan oyunu oynayacağım çift klavye mouse mu gerek tek klavye mouse mu gerek ?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Bir bilgisayarda aynı anda farklı işler için iki farklı klavye, iki farklı mouse kullanılamaz. Tek mouse/klavye yeter, yan monitöre geçmek için çeşitli yöntemler var. Yalnız çift monitör kullanmak performansı düşürebilir, sistemin nedir?

seymenbaran 3 yıl önce

Intel Core i3 9100F 3.6 GHz 6MB 1151P x1

seymenbaran 3 yıl önce

Biostar H310MHP 2666MHz DDR4 1151P mATX x1

seymenbaran 3 yıl önce

Crucial Ballistix 8GB 3200MHz DDR4 CL16 x2

seymenbaran 3 yıl önce

Asus Phoenix GTX1650 SUPER OC 4GB 128Bit GDDR6 x1

seymenbaran 3 yıl önce

Netac N535S 240 GB 560/520 MBs 2.5" SATA x1

seymenbaran 3 yıl önce

Seagate Barracuda 1 TB 7200RPM 3.5" x1

seymenbaran 3 yıl önce

GameGaraj 450W 80+ Bronz x1

seymenbaran 3 yıl önce

DarkFlash Darkvoid RGB 125mm CPU Soğutucu x1

seymenbaran 3 yıl önce

yeterlimi

hydra 3 yıl önce

Yeterli performans ta düşüş yaşayabilirsin. 2. Monitörü aldıktan sonra internette araştır binlerce video var kullanım için. @seymenbaran