2 yıldır Facebook hesabıma giriş yapamıyorum

pekel (1) 4 yıl önce sordu

Sürekli kimlik istiyor bilgileri veriyorum ama sonuç değişmiyor bana yardım edin. teşekkür ederim anlayaşınız için. Hesabıma giriş yapılmıyor 2 yıldır uğraşıyorum böyle bir bilgilendirme geliyor: Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

çözüm için ne yapabilirim?

Toplam 2 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Beklemekten başka çaren yok. Sorduğun soruya bakıyorum hep aynısı.  Belgelerini inceleyecek ondan sonra karar verecek.  Bu süreci hızlandıracak bir şey yok. Bekleyeceksin. Ya da yeni Facebook hesabı açacaksın.

pekel 4 yıl önce

yeni Facebook istemiyorum benim facebook ta çok foto var çok arkadaşım orda

murat 4 yıl önce

@pekel iyi de yapılacak bir şey yok. Olsa zaten paylaşırız. Facebook kapalı kutu. milyonlarca insanla uğraşıyorlar. Doğal olarak bir form doldurduğunda incelemesi uzun sürüyor.

pekel (1) 4 yıl önce cevapladı
Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Size olabildiğince hızlı bir şekilde dönüş yapacağız.