2000-2500 TL arası bütçe ile telefon önerisi

kurtaj (12) 5 yıl önce sordu

2000 ve 2500 tl bütçem var ve hangi telefonu alacağımı bilmiyorum pili baya dayansın yeter bana

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Samsung almanı hiç önermiyorum çünkü Samsung'un servisi çok kötü batarya bozuluyor kullanıcı hatası diye geri yolluyorlar

Apple'desen apple markası hem pahalı hemde sürekli güncelleme geliyor ve telefonu çok yoruyor

Sana önerim Huawei Mate 20 Lite bu telefon sana 2-3 sene dayanır kullanımına göre hemde huawei markasının servisi ve telefonları iyi.

kurtaj 5 yıl önce

Apple düşünüyordum ama Huawei çok övdükleri için onu almayı düşünüyorum teşekkürler eline sağlık @darkcrak

darkcrak 5 yıl önce

@kurtaj Sana yardım edebildiysem ne mutlu bana güle güle kullanmak dileğiyle?

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

2200-2400TL aralığında Huawei Mate 20 Lite 64 GB alabilirsin. Çok güzel bir telefon. 2200TL civarında ithalatçı garantili, 2400TL civarında Huawei Türkiye garantili olarak bulabiliyorsun.

Huawei Mate 20 Lite 64 GB CepTelefonu (Black - Siyah)  2.329TL

kurtaj 5 yıl önce

Teşekkürler Huawei telefonu alacağım Allah razı olsun sizden elinize sağlık

murat 5 yıl önce

Tereddüt etmeden alabilirsin çok iyi bir telefon @kurtaj

kurtaj 5 yıl önce

Eline sağlık @murat