2000 TL'ye alınabilecek ikinci el ve sıfır telefon önerileri

kavafe (6) 5 yıl önce sordu

Bütçe 2000 TL. Bu bütçeyle 'Sıfır' alınabilecek telefon ve 'İkinci El' alınabilecek telefonlar nelerdir?

Sizde sıfır mı, ikinci el mi alınmalıdır?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

kavafe 5 yıl önce

Sağ ol, sen olsan hangisini seçerdin? Birde ikinci el olarak neler önerirsin?

darkcrak 5 yıl önce

@kavafe 2. el önermiyorum çünkü aldığında kaliteli çıkar 4 gün sonra telefon bozulur kaçak da çıka bilir benim yazdığım telefonları internetten satın alma git mediamarkt veya Teknosa'dan satın al internetten alırsan kargoda kırılır sonra al başına dert

darkcrak 5 yıl önce

XİAOMİ yi al bence @kavafe ama HUAWEİ P20 LİTE 64 GB CEP TELEFONU da iyi

darkcrak 5 yıl önce

Hangisini beğendin @kavafe

kavafe 5 yıl önce

Kardeş bu soruyu arkadaşım için sormuştum. Senin önerdiklerini ona yolladım, beğendi. Fakat aklın iPhone kalmış..