2010 Office setup error hatası nasıl düzeltilir?

ebubekir25 (2) 6 yıl önce sordu

"Bu yükleme paketinin dili sisteminizce desteklenmiyor" sorunun çözümü nedir?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Microsoft Fixit programı ile Office yükleme sorunlarını gidermeniz mümkün. İndirip yönetici olarak çalıştırın

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Mesela başka bir 2010 Office (veya farklı bir sürüm Office) setup'ını deneyebilirsin :)

Birde mesajlarını ve konu başlıklarını büyük harflerle değilde, küçük harflerle yazabilirsin (Düzeltiyorum, bir dahakilerinde buna dikkat edersin).

omercik 6 yıl önce

Birisi sizden önce davrandı sanırım :)

temmuz 6 yıl önce

Bak senden birşey daha öğrendim, gördünmü :) @farurhenho