2016 da actigim twiter hesabımın şifresini unuttum bununla beraber mail şifremi de unuttum. telefon numarası da değişti. Ne yapabilirim?

mehmet48 (1) 4 yıl önce sordu

Telefon numaram değiştiği için ve mail adresimi de unuttuğum için  twiter hesabıma giremiyorum bunu sildirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Twitter yetkilileri ile bu konuyu tartışman gerekiyor o kadar kolay değil bir twitter hesabı kapatmak veya başka bir sosyal medya hesabı kapatmak senin olsa bile.Senin olduğunu kanıtlaman lağzım ve onlardan yanıt beklemen gerek.

mehmet48 (1) 4 yıl önce cevapladı

Evet iletişime geçtim ve benden kimlik fotografimi istediler. 1 hafta oldu ve geri dönüş yapılmadı başka ne yapabilirim ?

darkcrak 4 yıl önce

Yapacak birşey yok tekrar yolla.