2017 En iyi antivirüs hangisi?

earth (1) 6 yıl önce sordu

Sizce en iyi antivirüs programı hangisidir? Hangisini önerirsiniz?

Toplam 2 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

En iyi antivirüs programı kişiden kişiye, alışkanlıklara göre değişir.  Ücretsiz istiyorsan karşına iki tane en iyi antivirüs çıkıyor: Avast ve AVG

Her ikisi de oldukça iyidir. Ücretli düşünüyorsan: Malwarebytes ve Emsisoft Anti-Malware önerebilirim.

Nedenim oldukça basit: Günümüzde artık asıl tehlike zararlı yazılımlar, reklam yazılımları ve fidye virüsleri

Virüslerin verdiği zarar azaldı ama reklam yazılımlarınınki git gide artıyor. Bu sebepten anti-malware kavramı anti-virüs kavramından daha etkili.