2017 Kurban Bayramı - Kurban Bayramınız mübarek olsun

omercik (9418) 6 yıl önce sordu

Uzmanim.net ailesinin tüm üyelerinin Mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, bayramın sizler adına hayırlara vesile olmasını dilerim. Her şey gönlünüzce olsun :)

omercik 6 yıl önce

Bu başlık altında herkes bayram mesajını yazabilir, oylama yapılmaması önemle rica edilir :)

Toplam 8 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Bayramınız kutlu olsun :)

alivecan (339) 6 yıl önce cevapladı

Hayirli bayramlar herkese :)

alattin (17014) 6 yıl önce cevapladı

Tüm uzmanim.net ailesine, sevdikleri ile beraber mutlu, sağlıklı, huzurlu bir bayram dilerim.

Sevdiklerinize vakit ayırın, değerlerini bilin. Sadece bayramda degil, her zaman hatırlayın :)

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

Herkese hayırlı bayramlar :)

misty (556) 6 yıl önce cevapladı

Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Herkese hayırlı bayramlar dilerim :)

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Herkese mutlu huzurlu bayramlar :)

murat (12517) 6 yıl önce cevapladı

Herkese mutlu bayramlar!