2021'de Windows Defender yeterli midir?

onurkutru (1) 3 yıl önce sordu

Hocam, ben internette gezinirken siteler güvenli midir değil midir bilmiyorum. Crackli oyun indirmem bütün oyunları steam gibi platformlardan satın alırım. Ancak oyunlar için Türk yama vs indiriyorum. Telefonumu bilgisiyara bağlıyorum. Arkadaşların gönderdiği pdfleri işim dolayısıyla açıyorum. Açıkçası, acaba virüs varmı yokmu düşünmeden  kafamın rahat etmesini istiyorum. Şayet defender yetmezse sistemi kasmayan (zira oyun performansını etkilemesini istemem) önereceğiniz bir antivirüs varmıdır.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Windows defender virüs silme konusunda iyi değil fakat size bitdefender yazılımını önerebilirim. 6 aylık lisans için aşağıdaki linke e posta adresinizi girebilirsiniz ve kayıt olabilirsiniz.

https://www.bitdefender.de/media/html/consumer/new/get-your-180-day-trial-opt/index.html