24 ay taahhütlü TTNet internet iptalinde ne kadar ceza öderim?

murat (12492) 8 yıl önce sordu

24 ay taahhütlü TTNet internet iptalinde ne kadar ceza öderim?

TTNet  24 ay taahhütlü internet paketini cezasız iptal etmek mümkün mü?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

TTNet  24 ay taahhütlü internet paketini cezasız iptal etmek mümkün mü?

Cezasız olarak TTNet  24 ay taahhütlü internet paketini iptal etmek mümkün değildir. Mutlaka ceza tahsil edilecektir.

24 ay taahhütlü TTNet internet iptalinde ne kadar ceza öderim?

Kampanyaya katıldığınız tarihten taahhüdü iptal ettirdiğini tarihe kadar olan indirim bedeli, cihaz bedeli ve varsa başka indirimlerin toplamı sizden tahsil edilir. Örneğin siz aylık 50TL  olan internet paketini 24 ay taahhütlü olarak ayda 25TL'ye abone oldunuz ve 6. ayın sonunda 24 ay taahhütlü iptal ettirdiniz.

Ödeyeceğiniz ceza 6x25=150TL olacaktır.

Ayrıca bağlantı ücreti vs varsa bunlar da tahsil edilecektir.