250-300 TL bandında modem tavsiyesi

rzgr (17) 3 yıl önce sordu

Daha önce de sormuştum ve router tavsiyesi geldi. Bugün bir tanıdıktan modemini ödünç alıp deneme yaptım ve olumlu sonuç verdi. 250-300 TL arası modem tavsiyesinde bulunabilirseniz çok teşekkür ederim.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Yüksek menzil kapasitesi olan 2 adet modem bulabildim ben fakat iş görebilecek bir modem.

rzgr 3 yıl önce

Maalesef bütçeyi aşıyor :(

darkcrak 3 yıl önce

@rzgr ekleme yaptım

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Burada belirttiğim modemi aldım ( ZYXEL ) ve yaklaşık 10 metreden arada 2 yatay duvar var ve telefondan gayet iyi çekiyor. Bakmak istersen Keenetic Omni DSL'e bakabilirsin, gayet iyi bir modem/router.