2500 TL'ye toplanabilecek en iyi sistem

fulla11 (1) 6 yıl önce sordu

2500 TL civarı parasının hakkını verecek o paraya değecek en iyi sistem önerisi alabilir miyim? Fiyat oynayabilir tabii ki.(2400-2600 vs gibi)

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Teknobiyotik.com sitesinin hazır bilgisayarını inceleyin. İşi bilen kişiler tarafından toplanıyorlar ve fiyat/performans ağırlıklı sistem oluyorlar genelde. Ancak bütçeyi 3000 tl gibi fiyatlara çıkarabilirseniz daha ileriye dönük bir bilgisayar toplayabilirsiniz.

fulla11 6 yıl önce

baktım dediğiniz sitelere baya güzeller var