26 Ocak 2017 Adsense verileri güncellenmiyor sorunu

cemphp (651) 7 yıl önce sordu

Yaklaşık 2-3 saattir olan sorundur. Adsense verileri güncellenmiyor, Adsende panelinde sayım yapılmıyor. Sorun neden kaynaklı?

Toplam 1 cevap

cemphp (651) 7 yıl önce cevapladı

Adsense bir kaç saatir güncelleme yapmıyor. Bu genel bir sorun. Bu sorun genelde google güncelleme yaptığında ortaya çıkar.  Adsende panelinde verilerin güncellenmesi durdurulur.

Adsense kullanıyorsanız panik yapmayın. Bu genel bir sorundur. Gün içinde düzelecektir. Şuan farklı forum ve ortamlarda kişiler aynı sorunu yaşadıklarını paylaşıyorlar.