%27 kullanılabilir(prize takılı,dolmuyor)

theriskoftime (39) 7 yıl önce sordu

%27 kullanılabilir(prize takılı,dolmuyor) hatası alıyorum adaptör'ü çektikten sonra birden bilgisayar kapanıyor? sorunu nedir acaba

Toplam 2 cevap

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Direk bilgisayarının bataryasını yenilemen lazım demek bence bir çözüm değildir. İnternette araştırma yapılırsa bu sorun ile karşılaşan birçok insan bulunur . Uzmanım.net ' te yer alan başlıca çözüm başlıklarına göz atabilirsin . Kolay gelsin umarım sorunun çözülür.

http://uzmanim.net/soru/prize-takili-dolmuyor/65105

http://uzmanim.net/soru/lenovo-prize-takili-dolmuyor-hatasi/291

theriskoftime 7 yıl önce

Arkadaşın dediği gibi bataryada olabilir benim kullandığım laptop Samsung,Samsung'un kendi programı Easy Display Manager tarafından ingilizce olarak ''battery lifetime in current state is not longer'' hatası alıyorum, neyse yinede teşekkür ediyorum.

umuttt (207) 7 yıl önce cevapladı

Bilgisayarının bataryasını yenilemen lazım,bataryan bozuk olduğu için kapanıyor çünkü bataryan elektriği depolayamadığından bozuk olduğu için bilgisayarın kapanıyor .

theriskoftime 7 yıl önce

Evet, büyük ihtimal problem bataryada teşekkürler..