3.5'' Harddiski Dİzüstü bilgisayara bağlama

orhandrdgn (13) 4 yıl önce sordu

3.5'' Harddiski Dİzüstü bilgisayara bağlamak için hangi ürünü almalıyım. Yardımcı olur musunuz? Ben bulamadım.

darkcrak 4 yıl önce

3.5 harddisk mi alcaksın? Kaç TL bütcen var ?

orhandrdgn 4 yıl önce

Hayır masaüstü bilgisayarım bozuldu. İçindeki harddiski laptoba dışarıdan bağlamak istiyorum. usb bellek gibi düşünün. bunun için çevirici arıyorum. ne almalıyım? @darkcrak

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Bunun için bir USB 3.5 inç HDD kutusu alman gerekiyor. Burada bir örnek var:

Bu tür bir kutu ile bilgisayarın içinden söktüğün 3.5' HDD'yi laptop'a USB üzerinden bağlayabilirsin. Özellikle USB 3.0 seçtim. Bazı modeller USB 2.0 yavaş olur alırken buna dikkat etmelisin.

Ek:

En ucuz bunu buldum 3.5 SATA USB HARİCİ HARDDİSK HDD KUTUSU 64 TL

orhandrdgn 4 yıl önce

Beklediğimden pahalı çıktı. Çok teşekkür ederim. @hakan

hakan 4 yıl önce

@orhandrdgn bir ek daha yaptım, en ucuzu buydu