3 Bin Tl'ye kadar Laptop tavsiyesi ?

jackrudolphgs (59) 6 yıl önce sordu

İşlemcisi hızlı

Oyun perfonmansı yeterli

Şarj ömrü uzun

Ve uzun ömürlü bir laptop almak istiyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

temmuz 6 yıl önce

"Vatan Bilgisayar’da; 17 Aralık 2017 23:59’a kadar; Tüm Notebooklarda, HP Desktop PC’lerde %18 KDV kadar indirim" Az bir farkla önemli bir fırsatı kaçımışsın, üzüldüm.

nvidiagtx 6 yıl önce

laptop şartmı ?

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Merhabalar;

3000TL ye üstüne 260 TL daha Koyup ABRA A5 Alabilrsin, Hem Tasarım,Hem donanım olarak mükemmel olan Monster serisinden almanı tavsiye ederim.

EDİT:

Gaming Notebook Arıyorsun Değilmi. Arıyorsan vatan bilgisayardaki notebooklar gaming değil. Ayrıntısına girmeyeceğim.

Şu Sisteme Bir Bak;
MSI CX62 Gaming Notebook ( Oyuncu Notebook'u )

Ben bir Oyuncu olarak bu sistem fena değil, Ben kısaca sistemi sana açıklayayim;

Rami 8 GB DDR4 2133 Mhz Güzel bir RAM'i var Sana oyun oynatmada hiç bir sıkıntı yaşatmayacak, Ekran kartı 940MX PUBG bu sistemle ORTA AYARLARDA ( Medium Settings ) 60 FPS alır. işlemciye birşey demiyeceğim 2 çekirdekli i5 7200U Oyun oynatmada yeterince performansı verir 2 çekirdek demişken 2 çekridek az gibi olabilir ama intel'in Tek çekirdek performansı sayesinde oyunlarda rahat bir performans verebilir, Tavsiyem bu bilgisayarı al derim.

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Sana doğrudan bir makine tavsiyesinde bulunmuyorum ama Vatan Bilgisayarda "tüm netebook'larda" %18 KDV indirimleri yeniden başlamış. Kampanya 22-24 Aralık tarihleri arasında uygulanıyor. 3000 Liralik bir makinede yaklaşık 550 Lira indirim elde edebilirsin. Az değil hani :)

Vatan Bilgisayar (tıkla)