3000 TL civarında oyun için laptop tavsiyesi

enes7534 (13) 5 yıl önce sordu

Arkadaşlar max 3000₺ civarlarında Ets 2,Fifa,Pes, vb oyunları yüksek ayarlarda oynayabilceğim laptop arıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Oyun için ve laptop arıyorsan 3000TL bütçe çok düşük.  Bütçeni biraz daha yukarı çekerek şuradaki modellerden birini alabilirsin:

Monster laptoplar: https://www.monsternotebook.com.tr/monster-notebook.html?opf=p2864,p2899,p2900

Düşük bütçe ve oyun bilgisayarı için Monster Abra serisi uygun.