320 GB Diskimin İçindekileri Nasıl Kurtaracağım?

nibal (1) 6 yıl önce sordu

Şuan elimde 320 GB disk var. 6-7 yıllık. Ama Windows açılmıyor. Bende kıyıya koydum. İçinde silinen, olan ne resimler, videolar falan vardır. Koskoca 7 yıllık disk. İçindeki verileri nasıl kurtarabilirim?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Her halde 3.5" disk (desktop) öylemi?

Başka bir PC'ye ikinci disk olarak bağlayıp içindeki verilere ulaşabilirsin:

1 Bilgisayara 2 Harddisk Takmak - videolu anlatım (tıkla)

Uygun bir disk kutusu kullanarak bir PC'ye harici -USB'den- bağlayıp verilerine ulaşabilirsin:

Harddisk kutulari - N11 (tıkla)

Veya alttaki linkte yer alan bilgilerden faydalanıp yine verilerine kavuşabilirsin:

``Windows Hazırlanıyor, Bilgisayarınızı Kapatmayın`` Problemi (tıkla)

habib701 (1) 6 yıl önce cevapladı

Harici bir disk olarak başka bir bilgisayara takıp belgelerini alabilirsin veya eğer silindiyse EaseUS Data Recovery programı ile (ki en recoverler arasında en iyisi) belgelerini kurtarabilirsin...