360 security diye bi uygulamayı indirmedim ama kendiliğinden birden telefonuma geçti telefonumu kullanamıyorum

bilgenur (1) 8 yıl önce sordu

telefona format attım ama hala çıkıyo ve menüye bile giremiyorum

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Geçen günlerde PornClup isimli bir virüs herkesin başına bela olmuştu.Format ile de silinmiyordu.Çözüm de uzmanim.net de yayınlanmıştı.Sizde bu çözümü uyguladığınızda sorununuzdan kurtulabilirsiniz.Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak çözüme ulaşabilirsiniz.

PornClup virüsü nasıl temizlenir?