360 total security nasıl kaldırılır

serhat46 (1) 8 yıl önce sordu

Arkadaşlar bilgisayarımın denetim kutusunda 360 total security görünmüyor nasıl kaldırabilirim yardım lütfen

Toplam 2 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Kaldırmak istediğiniz program denetim masasında görünmüyor ise IOBit Uninstaller ile programı kaldırabilirsiniz. IOBit Uninstaller linkine tıklayarak sayfamızdan nasıl indirileceğini, kurulacağını ve kullanılacağını öğrenebilirsiniz.

serhat46 8 yıl önce

IOBit uninstallerdede görünmüyorfakat proğram filesten kaldırayım dedim oradada administratorun izin vermesi gerekiyor diyor.adminden nasıl izin verebilirim.teşekkürler

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

 C:\Program Files\360\Total Security\Uninstall.exe" dosya dizin yolunu izleyerek "Uninstall.exe" uygulamasını çalıştırarak kaldırabilirsiniz.