3D Nesneler nasıl silinir?

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Windows 10 bu bilgisayar altında 3D Nesneler diye bir klasör var. Bu bilgisayar altından 3D Nesneleri nasıl kaldırırım? 3D Nesneler nedir?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Windows 10 Hızlı Erişimdeki 3D Nesneleri silmek için kayıt defterini kullanabilirsin.

Windows 10 Hızlı Erişimdeki 3D Nesneleri silme

  1. Windows ve R tuşlarına bas.
  2. Daha sonra çalıştır penceresine regedit yaz ve enter tuşuna bas.
  3. Kayıt defterinde şu yolu izle:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MyComputer\NameSpace

    Burada  {0DB7E03F-FC29-4DC6-9020-FF41B59E513A} değerini bul. Sağ tuşla tıkla ve sil seçeneğini seç

  4. Windows 10 64 bit kullanıyorsan ayrıca şu yolu izle
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MyComputer\NameSpace

    Burada da şu değeri bul ve sil{0DB7E03F-FC29-4DC6-9020-FF41B59E513A}

Kayıt defterinden çıktığında ve Bilgisayarıma yeniden girdiğinde artık 3D Nesneler olmayacak.