4-5 ay önce silinen Whatsapp mesajları nasıl geri getirilir?

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

4-5 ay önce whatsapp konuşmasında bu mesajı sil diyerek sildiğim mesajı(mesaj bir fotoğraftı) geri getirmek istiyorum. İphone6 kullanıyorum. Herhangi bir icloud veya whatsapp yedeklemem yok. Şimdiden teşekkürler cevap bekliyorum çok önemli

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Herhangi bir yedeğiniz yoksa bu mesajları geri getiremezsiniz. Profesyonel veri kurtarma merkezlerinden destek alabilirsiniz. Belki veri kurtarma cihazları ile verilerinize ulaşılabilir.