4GB USB bellek 248 MB gösteriyor, bu sorunu nasıl çözebilirim?

komando82 (1) 3 yıl önce sordu

Sandisk Cruzer marka 4GB'lık USB bellek gösteriyor. USB belleği biçimlendirme yapsam da, USB format atma programı da denesem de, internet bulunan ilgili videolara baksam da maalesef USB 4 GB haline gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

komando82 3 yıl önce

Admin sorumu cevaplandırır mısınız?

Toplam 1 cevap

oguzhan08 (45) 3 yıl önce cevapladı

Böyle bi şeyi ilk kez görüyorum youtubeye baktım  böyle bir videoyla karşılaştım umarım elimden geldiği kadar yardımcı olabilmişimdir