5+1 sistemi televizyona nasıl bağlanır?

muco42 (1) 7 yıl önce sordu

Logitech z506 aldım. Philips TV'ye bağlayamadım.

Ses sisteminin bağlantı uçları:

Philips TV'nin girişleri:

Toplam 2 cevap

muco42 (1) 7 yıl önce cevapladı

http://hizliresimupload.net/resim.php?i=7RTSjh85.jpg

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Kırmızı (L-Left) / Beyaz  (R-Right) bunlar stereo ses çıkışı, analog ses çıkışı.

Senin RCA yani anaglo bağlantıcı 5+1 sisteme bağlayacak bir çeviriciye ihtiyacın var.

Logitech 5.1 Game Console Adapter Convert Rca Plugs To A Single

muco42 7 yıl önce

Tesekkur ederim cok hizli cevapladiginiz icin, bu sekilde tum hoparlorlerden ses gelecek degil mi ?

hakan 7 yıl önce

Gerçek bir Surround yani 5+1 gibi olmaz. Ama tüm hoparlörlerden ses gelir. Çıkış analog olduğu için 5+1 tam anlamıyla çalışmaz.