5-10 kere deseni yanlış girerse fotoğraf çeken bir güvenlik uygulaması var mı?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

5-10 kere deseni yanlış girerse fotoğraf çeken bir güvenlik uygulaması var mı?

Mesela 5 kere yanlış girdik girmeye çalışan kişinin fotoğrafını çekecek böyle bir uygulama var mı!? Antivirüs olarak Norton Mobile'yi kullanıyorum Norton da var mı boyle birsey?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

CM Locker uygulamasında vardı bildiğim kadarıyla

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Third Eye yanlış parola veya pattern girildiğinde fotoğrafını çekebiliyor.

Yine Intruder Selfie Android telefon ve tabletlerde yanlış şifre girildiğinde girenin fotoğrafını çekiyor.