5 GB'lık dosya DVD'ye nasıl yazdırılır?

misty (556) 6 yıl önce sordu

dosya 4.97 gb. tek dvd ile teslim etmem gerek ama dvd 4.7 gb. ne yapabilirim?

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Merhaba

Dosyayı WİNRAR ile Sıkıştırıp Atabilirsin Winrar Dosyaları .rar haline getirdikten Sonra Dosyaları Sıkıştırıp Boyutunu Düşürür

Bence Böyle Yapmalısın...

misty 6 yıl önce

o zaman 2 winrar dosyasına bölünüyor. toplamları yine 5gb. yanlış yapıyorum galiba?

temmuz2004 (47) 6 yıl önce cevapladı

Eğer dosyaları içine atmak istiyorsan program kullanman lazım..

NERO PROGRAMINI KULLANMAN İŞİNE GÖRECEKTİR

nvidiagtx 6 yıl önce

merhabalar Cevap Yazmadan önce Soruyu okurmusunuz dosya 5 gb diyor DvD 4 GB diyor