50 TL civarı kulaklık önerisi yapar mısınız?

rzgr (17) 3 yıl önce sordu

Merhaba, sadece telefonla görüşme yapma amaçlı kablosuz kulaklık önerisi yapabilir misiniz? Sadece ses kalitesi önemli. Teşekkürler.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

rzgr 3 yıl önce

Dostum teşekkürler ama kablosuz yok mudur :)

rzgr 3 yıl önce

@darkcrak

darkcrak 3 yıl önce

Kablosuz da önerebilirim @rzgr hemen ekleme yapıyorum.

darkcrak 3 yıl önce

Bu arada biraz bakındım da 50 TL'ye bluetooth kulaklıkların pek sağlıklı olacağını sanmıyorum. Bilmediğim markalar ve replika markalar bulunmakta 50 TL'ye yani pek güvenemiyorum sonra kulağında patlamasın pil. @rzgr

rzgr 3 yıl önce

@darkcrak peki en uygun fiyata güzel bir şey önerebilir misin

darkcrak 3 yıl önce

110 TL - 130 TL ye var @rzgr

darkcrak 3 yıl önce

@rzgr ekleme yaptım fakat 2 tane ürün yurt dışından geleceği için 15 gün sürebilir veya 1 ay.