50 TL'ye kadar kulakiçi kulaklık önerileri

ahakan (100) 6 yıl önce sordu

Arkadaşıma kulaklık almak istiyorum genelde oyun oynar müzik dinler. Kulak içi kulaklık önerebilir misiniz? Maksimum 50 TL olmalı.

En iyi kulaklık markaları nedir?

En iyi kulak içi kulaklık hangisi?

Toplam 2 cevap

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

Snopy SN-R2 öneririm. Ben uzun süre kullandım. Eğer papağanım kablosunu kemirmeseydi şuan hala kullanıyor olurdum.

Snopy SN-R2 (tıkla)

ahakan 6 yıl önce

Kulak içi lazım.

alivecan (337) 6 yıl önce cevapladı

JBL C100SIUWHT Kulaklık CT, IE, Beyaz bunu alabilirsin. Ne de olsa JBL. Fiyatı 45,89TL.

Daha ucuz olsun dersen Philips SHE3590PP/10  öneririm. fiyatı 23,90TL

Sony kulakiçi kulaklıklardan uzak dur. Neredeyse hepsinde sorun var. 1 sene sonra sağ veya sol taraftan ses gelmemeye başlıyor. 3 defa garanti ile değiştirdim en sonunda yoruldum bir daha götürmedim.

ahakan 5 yıl önce

JBL olanı beğendim ama fotoğrafta kısa gibi geldi öylemi gerçekten yada uzatılıyormu