500 TL'ye hangi işlemciyi almalıyım?

oguzhan08 (45) 3 yıl önce sordu

Bütçem 500 TL. İkinci el olmazsa sevinirim. 500 TL'ye güzel işlemci alamazsın demeyin zaten şuan alabileceğim en kötü işlemci bile şuanki işlemcimden kat kat daha iyi olur. İntel önerirseniz sevinirim babam intel dışı kabullenmiyor.

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

500 TL'ye sıfır işlemci yok ki? Anakartını da bilmiyorum. 500 TL'ye ikinci el bile bulabileceğini zannetmiyorum.

emrah1996 3 yıl önce

Araştırırsan bulursun kardeşim sıfır işlemci var ikinci el yazmıyor bakarsan görürsün yanlış bilgi verme

hydra 3 yıl önce

Önerdiklerinden bir tanesi sıfır değil. :) i5 3470'in resmi üreticisi bile desteği kesmiş nasıl sıfır oluyor? @emrah1996

emrah1996 3 yıl önce

Kardeş orda 2.el diye bişey yazmıyor 24 ay garantisi var diye yazıyor nasıl 2.el oluyor anlatırmısın

hydra 3 yıl önce

Dostum olay orada garnatisinin olması sıfır olduğu anlamına glemiyor ki? Mağaza kendi garanti uyguluyordur, ürünün intel desteği bile kesilmiş ürün üreitlmiyor garantisi de buna bağlı olarak olmuyor. @emrah1996

emrah662020 (30) 3 yıl önce cevapladı

Kardeşim sana öneririm önermesine fakat anakartına uyumlumu veya eski işlemciyle uyumlumu onu bilemem önerdiklerim sıfır işlemci ikinci el degil aşağıdan bakabilirsin

https://www.hepsiburada.com/intel-core-i5-3470-3-2ghz-6mb-cache-tray-islemci-p-HBV00000JHOF2?magaza=dunyaucuz

https://www.hepsiburada.com/intel-celeron-g3930-2-90ghz-lga1151-2mb-cache-islemci-p-HBV000008CK51?magaza=Kalem%20Center

https://www.hepsiburada.com/intel-celeron-g4930-3-2ghz-1151-pin-2mb-cache-islemci-p-HBV00000Y7JPP?magaza=Nepal%20Bili%C5%9Fim