5000TL Oyun Amaçlı Sistem Önerisi

ardahd (631) 7 yıl önce sordu

5000TL Oyun Amaçlı Sistem Önerisi

Toplam 1 cevap

ardahd (631) 7 yıl önce cevapladı

temmuz 7 yıl önce

Hep uçlarda dolaşıyorsun @ardh, senin normalin yokmu?! :) Önce Windows XP'li tarihten kalma sistemler günümüz kullanımlarına nasıl uygun hale getirilebilir çözümleri, sonra 5000'lik sistem tavsiyeleri.. :) Yok yok eleştiri falan değil, sadece durum tespiti.. :)

temmuz 7 yıl önce

Bu arada aşağı oy, bana ait değil. :)

ardahd 7 yıl önce

Kafama göre çözüm önerileri, sistem tavisyeleri paylaşıyorum. シ Kim neden aşağı oyladı? Başka bir soruya verdiğim cevapda aşağı oylanmış kim aşağı oyluyorsa sıralamada geçmek içinmi oyluyor? シ

ardahd 7 yıl önce

Profilinden gördüm candan oylamış シ Bir sıkıntınmı var candan?