5500 TL'ye uzun ömürlü ve orta FPS'de oyun oynayabileceğim bilgisayar önerisi.

neonns (5) 3 yıl önce sordu

5500 TL'ye alabileceğim en iyi bilgisayarı almak istiyorum. Uzun ömürlü ve orta FPS de rahat oynayabileceğim bilgisayar istiyorum.

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Ben elinizde ki sistemi göremiyorum? Sistemi ve bütçenizi belirtir misiniz?

Edit;
Hazır alacaksan Aşağıda ki sisteme bak, 6000 TL, yanlış hatırlamıyorsam bir keresinde indirimdeyken 5200 TL idi.
ModArt PC-MA1
Özellikleri :

  • R5 3500X,
  • 8x2 3000 MHz RAM,
  • Sandisk Ultra 500 GB Nvme M2 SSD,
  • Corsair Carbide Spec Delta 550Watt Kasa,
  • B450M Dragon Anakart,
  • Rog Strix 1660Super.

Tavsiyem bütçeni az arttırıp yukarıda ki sistemi alman.

neonns 3 yıl önce

malesef bütcemi baya bi geçiyor yani 5500 geçmemesi lazım

neonns 3 yıl önce

hemde stoklarıda bitmiş

hydra 3 yıl önce

Araştırayım @neonns

hydra 3 yıl önce

https://uzmanim.net/soru/pc-alicam-ama-iyi-olup-olamadigina-karar-veremedim-yardimci-olurmusunuz/106899

hydra 3 yıl önce

@neonns bu arkadaşa orada ki sistemi önerdim bakabilirsin, parça parça.

neonns (5) 3 yıl önce cevapladı

hydra 3 yıl önce

Cevabımı düzenleyip sistem önerisi yapacağım ama ondan önce attığın sistem de ki Kasanın malzeme kalitesi kötü ve içerisinde gelen PSU da bir o kadar berbat ve kalitesiz bir PSU, ayriyetten SSD'de sorunlu bir SSD

neonns 3 yıl önce

kasa toplamama yardımcı olursanız sevinirim

hydra 3 yıl önce

Bir sistem önerisi yaptım