60 sayfalık Word belgesinden sadece 1 sayfayı nasıl ayırabilirim?

lucas77 (199) 4 yıl önce sordu

Kısaca anlatmak gerekir ise 60 sayfalık word belgesinde sadece rakamla 1 tane sayfa seçip o seçtiğim sayfayı tek sayfa olarak ayırmak istiyorum nasıl yapabilirim

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Seçmek istediğin sayfaya git. Sayfanın en başından sonuna kadar fare ile seçili hale getir. Daha sonra CTRL + C tuşuna bas.

CTRL + N ile yeni sayfa oluştur oraya yapıştır. Yapman gereken şey bu.