60FPS video nasıl GIF yapılır?

treajen (43) 5 yıl önce sordu

1080p 60fps bir videomu gif yapmak istiyorum. Boyutu vs. önemli değil nasıl yapabilirim?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Videonu GIF yapabilirsin ama 1080P 60FPS kalitesinde yapamazsın. GIF'e dönüştürdüğünde video GIF'in standartlarında sıkıştırılacaktır.

Videoyu GIF'e dönüştürmek için GIPHY sitesini kullanabilirsin. https://giphy.com/create/gifmaker

GIF Maker linkine tıklayıp dönüştürmek istediğin videoyu seç. Daha sonra GIPHY sitesi o videoyu senin için GIF yapacak va sana bir link verecektir.

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Gif dediğin format 256 renge kadar desteği olan bir formattır. Kendine has bir sıkıştırma algoritması kullanır. Gif arka arkaya konulan resimlerden oluşur. Yukarıda verilen linkten videonun gif'e çevirebilirsin. Sonuşç hayal kırıklığı olabilir, beklediğini alamayabilirsin.

treajen 5 yıl önce

Photoshop'dan yapsam olur mu peki?

murat 5 yıl önce

@treajen olay hangi programda yaptığın değil. Gif denen standardın belirli kuralları var. Onları aşamıyorsun. Tam ne yapmak istiyorsun onu yazsan daha iyi olur