64 bite çevirme

bayram99 (1) 4 yıl önce sordu

Sistemim 64 biti destekliyor iso dosyasini indirip flash belleğe çıkarttım biostan flash bellekle başlatı seçtim fakat açılırken flash belleği başlatmıyor elle flash belleğin içinden setupa tıklayınca bu uygulama bu bilgisayarda çalışamıyor tarzı bir hata alıyorum

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

ISO dosyasını tekrardan USB flash belleğe yazdır. Eğer USB açılış önceliğini ayarlamana rağmen USB'den açılmıyorsa USB bellekte veya yazdırmada soun var demektir.