7-8 yıldır kayıp olan hotmail hesabına ulaşma

muro2754 (1) 7 yıl önce sordu

7-8 yıldır kayıp olan hotmail hesabıma nasıl ulaşabilirim lütfen yardımcı olun birde kayıp hive hesabına :(

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

onbeş hiç girilmeyen hesapları Outlook.com sıfırlıyor yeniden almanız gerekir

hotmail hesabınzı hatırlıyorsanız tekrar alırsınız

hesap oluştur tıklatın çıkkan sayfada hotmaill hesabınızı girin

kullanılabilir diyorsa formu doldurun hesabınızı alırsınız

bu hesap kullanılıyor başka bir hesap açın diyorsa halen aktiftir

bu durumda hesap oluşturduğunuz zaman girdiğiniz tel no ister veya e posta birini girerek hesabınızı doğrulayın