70 ülkede e- ticaret yapabileceğimiz bir web sitesinin maliyeti ne kadar olur?

kobra7 (1) 4 yıl önce sordu

örnek türkiyede bir e ticaret sitesi kurdum. para birimi türk lirası haliyle ve alışverişlerde normal türkiyedeki gibi diğer 70 ülkede de kendi dillerinde ve kendi para birimlerinde gerçekleşecek. böyle bir web sitesinin ücreti kaç tl civarında olur.

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Çok maliyetli olurdu. Ayrıca Türkiyede yapmak çok saçma olurdu, yabancı ülkelerde daha ekonomik, daha ucuz alınan bir ürün türkiyede satılsa sana koyacakları vergi vs her türlü zarar ettirirdi. Açıldığı gün iflas ederdin.

krsn (233) 4 yıl önce cevapladı

Diger E-ticaret paketlerine göre cep yakar da tr büyük firmaların bile öyle bir paketi yok neden çünkü talep arza göre hareket ediyolar örnek b ülkesi hiç trafik veya müşterisi yoksa adamlar neden b ülkesine dil destegi koysun ki ?