700-800 TL bütçe ile LED monitör tavsiyeleri

jackrudolphgs (59) 4 yıl önce sordu

Led monitör almam gerekiyor. Bütçem 700 800 TL

Önerilerinizi bekliyorum.

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

jackrudolphgs 4 yıl önce

Ürünleri inceleyeceğin de şunu merak ediyorum. Bendeki eski monitör 22 inç ti. Mesala 24 inç alsam oynadığım oyunlara uyum sağlar mı. Mesala FIFA falan

infinity 4 yıl önce

@jackrudolphgs Merak etme sağlar.

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

Ne oyunları oynuyorsun ? . Ekran Kartınıda Belirtirmisin FreeSync veya G-Sync monitör önerebilirim. Monitör marka konusunda BENQ, AOC, Samsung, LG öneririm.

SAMSUNG LC24F390FHMXUF 23,5

Buda Fena sayılmaz Gaming Monitör değil ama Gerçekten Güzel bir monitör.

LG 23,8" 24Mp59G IPS Full HD

5ms ama Gerçekten güzel bir monitör 200 TL arttırırsan bu sana çok uygun olur hemde IPS ve birçok özellik.

darkcrak 4 yıl önce

Led monitör arıyor @jackrudolphgs . Senin yazdıkların led ekran değil

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Asus VP247H 23.6" 1ms (Analog+DVI-D+HDMI) Full HD Monitör:

https://www.trendyol.com/asus/asus-23-6-vp247h-1ms-m-m-d-sub-dvi-d--hdmi-led-monitor-siyah-p-2573002

  • 23,6 inç ekran boyu
  • 1ms tepki süresi
  • 100,000,000:1 kontrast oranı