700$ PC toplama.

genius (190) 3 yıl önce sordu

700 dolarım var orta seviye bir kasa almak istiyorum. Önerileriniz için şimdididen teşekkürler.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Bu ülkeden mi? Yoksa avrupa falan mı?

5519 TL.
763 Dolar.

Bu şekilde almalısın, 1660 Super ve R5 3600 ikilisi. 240 GB SSD var, az gelebilir ama işlemci ve ekran kartına yoğunluk verdim.

adils 3 yıl önce

Hydra bende tam bunun gibi bilgisayar alacaktım hem ona hem bana yardım etdin (yani bi taşla 2 kuş ) sadece ssd değişerim bide 2 tane ram alırım

hydra 3 yıl önce

Sen sanallaştırma yapmayacakmıydın?

hydra 3 yıl önce

@adils bu sistem oyun odaklı

adils 3 yıl önce

Gittiğim markette zannedersem %15 indirim olacak saol be hydra :))

hydra 3 yıl önce

Rica ederim :) @adils

adils 3 yıl önce

Zaten ben çok abarıtı işlemci çalıştıramam r 5 3600 bana yeter de artar

adils 3 yıl önce

@hydra

genius 3 yıl önce

Öncelikle alıș-veriși Amazon gibi yurtdıșı marketlerden alıcam, birde RAM frekansı olarak çok yüksek seçmișsin Ryzen 5 3600 en fazla 3200Mhz destekliyor. Önerin için teșekkürler!

hydra 3 yıl önce

XMP açılarak ve birkaç ayar yaparak 3600 MHz'de çalışmasını sağlayabiliyorsun. https://www.youtube.com/watch?v=kP9F0h7qP_g Mesela burada ki eleman 3600 MHz RAM'i R5 3600 ile sorunsuz çalıştırıyor.