80071a90 windows update hatası

oluk (47) 1 yıl önce sordu

Bu hatayı nasıl gideririm? Fix it vs. işe yaramıyor güncelleme dosyasını(.msu) .cab dosyasına dönüştürüp dism üzerinden yükleyeceğim yine aynı hatayı veriyor yardım lütfen

KB5008212 bir tek bunu yüklemiyor diğerlerini yükledim sorun yok. İ.S.; Windows 10 Enterprise

Toplam 1 cevap

baran1235 (1) 1 yıl önce cevapladı

merhaba

su linke bir bak isine yarayabilir

support.microsoft sitesinde su konu basligina bakabilirsin (Eksik veya bozuk sistem dosyalarıyla ilgili sorunları gidermek üzere Sistem Dosyası Denetleyicisi aracını kullanma) parantez icindeki konu basligini bak lütfen

oluk 1 yıl önce

reis bunların hepsini denedim ben olmuyor en son usb'ye kurduğum windows'tan, bilgisayara kurulu windows'a güncellemeyi çevrimdışı olarak tümleştirdim oldu sağol yardımın için