8gb ramım var 6,97 kullanılabilir diyor nasıl düzeltebilirim?

arjin (1) 6 yıl önce sordu

merhaba beyler benim bir ram sorunum var. Başlıktakı gibi benim normalde 8gb ram im var 6,97 gösteriyor ne yapmalıyım

Toplam 2 cevap

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

Al kardeş videoyu izlerseb sorunun gider   :

https://youtu.be/6fkkb9rjZ2k

temmuz 6 yıl önce

Verilen linkteki videolu anlatım, farklı bir konu içindir, @arjin'in sorusuyla alakası yok (Zira bahsedilen PC'nin zaten 64 Bit olduğu anlaşılıyor). Tam veya iyice bilmediğin hususlarda görüş belirtmemeli, yol göstermemelisin. Böyle yaparsan yanıltıcı olabilir ve başkalarına zarar verebilirsin @malgibiolan

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Aradaki farkı anakart ile tümleşik (onboard) ekran kartın kullanıyor olmalı. Yapacak birşey yok.