900-1000 tl arası telefon önerisi

dwyanewade (5) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar 900-1000 arası sınırlı butceyle ne onerirsiniz? Kamera ve oyun potansiyeli önemli biraz

Şimdiden tesekkurler

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Söylediğiniz fiyatlarda şu telefonlara bakabilirsiniz.Bu fiyat aralığında kamera konusunda çok üst düzey bir performans beklememek lazım.

toprak34 (2026) 7 yıl önce cevapladı

Ben en iyi örnej vereyim. General Mobile GM5 Plus iyi bir telefon. Türktelekom'da 999 TL'ye görmüştüm.İnternette 1056 TL gibi fiyatlarlada bulabilirsin. @ismailsarp a ek bir telefon olarak ekledim.