a disk read error occurred press ctrl+alt+del to restart hatasi

kimubuhhan (1) 8 yıl önce sordu

Aksam Düzgün Bir Şekilde Kapattım Sabah ise Açmaya çalıştığımda disk read error occurred press ctrl+alt+del to restart hatası aldım tekrar denedim tekrar aynı hatayı aldım ne yapabilirim işletim sistemim 8.1

candan 8 yıl önce

yapamassanız https://www.facebook.com/canan.kolucolak ekleyin yardımcı olurum

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

murat burada detaylı olarak sebeplerini anlatmış: a disk read error occurred press ctrl+alt+del to restart hatası