A monitor program has been found running in your system. Please, unload it from memory and restart your program Hatası

darkcrak (5168) 4 yıl önce sordu

Bir oyun veya bir program açmaya çalıştığım zaman "A monitor program has been found running in your system. Please, unload it from memory and restart your program" hatası alıyorum ve bu uygulamayı hiç bir türlü açamıyorum çözümü nedir?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5168) 4 yıl önce cevapladı

1.Çözüm:

Bilgisayarında temiz ön yükleme yapmanı öneriyorum.

Windows 10 temiz önyükleme nasıl yapılır?

2.Çözüm:

CMD'yi yönetici olarak aç ve şu komutu gir.

wuauclt.exe /updatenow

Ardından bilgisayarını yeniden başlat.

3.Çözüm:

Bilgisayarını yeniden başlatmayı deneye bilirsin sorunun çözülecektir.

selcukulusal (32) 4 yıl önce cevapladı

Teşekkürler sorunum çözüldü.

darkcrak 3 yıl önce

Rica ederim