Acer Aspire 5738DG laptopda VT-x özelliği var mı?

ubeydeemir (1) 7 yıl önce sordu

Acer Aspire 5738DG modelinde VT-x Sanallaştırma teknolojisi bulunur mu? Hangi cihazlarda veya işlemcilerde VT-x bulunur?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Acer Aspire 5738DG laptop Intel Core 2 Duo P7450 işlemci kullanıyor. Intel sitesinde yazanlara göre Intel Core 2 Duo P7450 işlemcisinde Intel® Sanallaştırma Teknolojisi yok.

Bu sebepten  VT-x  aktif edemezsiniz. Aslınds 2015 yılında sonra çıkan neredeyse tüm intel işlemcilerde  VT-x  desteği var.

ubeydeemir 7 yıl önce

Yanıtınız için teşekkür ederim. Önerebileceğiniz bir şey var mı?

hakan 7 yıl önce

@ubeydeemir ne gibi bir öneri? Elindeki laptop için yapabileceğin bir şey yok.